Kora wrĂłciĹa do Opola. OdsĹoniÄto pomnik artystki w symbolicznym miejscu
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: Kora wrĂłciĹa do Opola. OdsĹoniÄto pomnik artystki w symbolicznym miejscu,
w którym piszą, że
"Na placu im. Kory w centrum Opola odsĹoniÄto pomnik Olgi Sipowicz. BrÄ
zowa rzeĹşba stanÄĹa w miejscu szczegĂłlnym nie tylko dla miasta, ale rĂłwnieĹź dla historii polskiej muzyki. To wĹaĹnie w Opolu rozpo (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.